Eksperimentas: Bandome apeliuoti į socialinę atsakomybę

Mūsuose kažkodėl įprasta prisiminti verslo socialinę atsakomybę tik tada, kai kalba užeina apie „Maximą“ ar kitą kokį gigantą. Ypač – jei kas nors nugriūva ar sprogsta. Niekas nepagalvoja, kad atsakingas požiūris į vartotojus svarbus ir mažajame versle, ir toli gražu ne ekstremaliais atvejais. Turbūt panaši situacija yra ir su korupcija – dažnas mėgsta kritikuoti „korumpuotą valdžią“, bet sykiu džiaugtis, kad pavyko „susitarti“ su kelių policija.

Mes visgi pabandėme:

Laba diena,

esame pastebėję, kad jūsų firmai UAB B2B Deal priklausančioje interneto parduotuvėje www.dealshop.lt pirkėjams yra siūlomas „Antiradiacinis lipdukas mobiliesiems telefonams“ (tikslus adresas http://www.dealshop.lt/as-seen-on-tv/antiradiacini-lipdukas-mobiliesiems-telefonams.html).

2012 metų gegužės 17 d. mūsų draugija UAB „Akustinių tyrimų centras“ laboratorijoje buvo ištyrusi trijų rūšių „antiradiacinius lipdukus“, skirtus mobiliesiems telefonams. Rezultatai parodė, kad nė vienas lipdukas nemažino telefono spinduliavimo. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vienas iš tirtų lipdukų – UAB „Gangas“ pardavinėtas lipdukas „Mažius“ – vizualiai niekuo nesiskiria jūsų firmos parduodamo lipduko.Apeliuodami į UAB B2B Deal socialinę atsakomybę kviečiame jus nutraukti prekybą šiais gaminiais.

Pridedama:

UAB „Akustinių tyrimų centras“ tyrimų protokolai

 

Bus įdomu pasižiūrėti, ar sulauksime atsakymo. Juk stebuklų metas – net verslininkai žmogaus balsu prabyla.

Žymos: , ,