bendrosios
sąlygos

Šiose sąlygose išdėstytos asociacijos “Lietuvos skeptikų draugija” valdomos interneto tinklalapio (www.skeptikudraugija.lt) naudojimo taisyklės ir nuostatai.

Jūsų apsilankymas šiame tinklalapyje yra traktuojamas kaip sutikimas su šiomis sąlygomis. Nesinaudokite www.skeptikudraugija.lt, jei nesutinkate laikytis visų šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Šioms taisyklėms ir sąlygoms, privatumo politikai ir visoms sutartims taikoma ši terminologija: „Klientas“, „Jūs“ ir „Jūsų“ reiškia jus, asmenį, prisijungusį šioje svetainėje ir besilaikantį Operatoriaus sąlygų. „Bendrovė“, „Mes patys“, „Mes“, „Mūsų“, ir „Operatorius“ reiškia mūsų asociaciją (“Leituvos skeptikų draugija“). „Šalis“, „Šalys“ arba „Mes“ nurodo klientą ir mus pačius. Visos sąlygos yra susijusios su pasiūlymu, priėmimu ir apmokėjimu, būtinu, kad mūsų pagalba klientui būtų vykdoma tinkamiausiu būdu, aiškiai tenkinant kliento poreikius, susijusius su bendrovės nurodytų paslaugų teikimu, laikantis ir paisant Lietuvos įstatymų. Bet koks minėtos terminijos ar kitų žodžių vartojimas vienaskaita, daugiskaita, didžiąja raide ir (arba) jis (-ai) yra suprantamas (-i) kaip vienas kitą pakeičiantis ir todėl nurodantis tą patį.

Mes naudojame slapukus. Prisijungdami prie www.skeptikudraugija.lt, sutikote naudoti slapukus sutikdami su www.skeptikudraugija.lt privatumo politika.

Slapukai naudojami daugelyje tinklalapių, kad Operatorius gautų kiekvieno vartotojo apsilankymo informaciją. Slapukai naudojami mūsų tinklalapyje tam, kad būtų įgalintos tam tikrų sričių funkcijos. Kai kurie mūsų reklamos partneriai bei tinklalapiai į kuriuos galite rasti nukreipimus taip pat gali naudoti slapukus.

Visas šiame tinklalapyje publikuotas turinys priklauso asociacijai „Lietuvos skeptikų draugija“. Griežtai draudžiama šiame tinklapyje paskelbtą informaciją modifikuoti ir/ar publikuoti kituose tinklapiuose ar platinti kitais būdais nesilaikant Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo ir be asociacijos atstovo sutikimo tą daryti.

Gavus sutikimą platinti medžiagai būtina nurodyti šį tinklapį kaip šaltinį bei pasidalinti turinio vieneto nuoroda nukreipiančia į šį tinklalapį. Šio tinklapio turiniu dalintis galima naudojant įklijavimo (embed) kodą arba kartu su nuoroda į originalią publikaciją šiame tinklalapyje. Gavus sutikimą cituoti tinklapio turinį galima tą daryti nurodant nuorodą į šaltinį ir remiantis Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.

Norėdami naudotis tinklapio paskelbta informacija prašome susisiekti su mumis adresu [email protected]

Šios organizacijos gali nukreipti su mūsų tinklalapį be išankstinio rašytinio sutikimo:

• Vyriausybės agentūros;
• Paieškos sistemos;
• Naujienų organizacijos;
• Internetiniai katalogų platintojai gali nukreipti į mūsų tinklalapį tokiu pačiu būdu, kaip hipertekstu nukreipia ir į kitų ten išvardytų įmonių tinklalapius;
• Visame mūsų tinklalapyje partneriais, mecenatais ar sponsoriais nurodytos įmonės.

Šios organizacijos gali nukreipti į mūsų pagrindinį puslapį, publikacijas ar kitą tinklalapio informaciją, jei nuoroda: a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) nereiškia nurodančios šalies ir jos produktų bei (arba) paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo iš mūsų pusės; ir c) atitinka nurodančios šalies tinklalapio kontekstą.

Galime apsvarstyti ir patvirtinti kitas nuorodų užklausas iš šių tipų organizacijų:

• Plačiai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai;
• Asociacijos ar kitos labdaros organizacijoms atstovaujančios grupės;
• Interneto portalai;
• Apskaitos, teisininkų ir konsultacinės firmos;
• Švietimo įstaigos;
• Prekybos asociacijos.

Patvirtinsime šių organizacijų nuorodų užklausas, jei nuspręsime, kad: a) nukreipimas neprivers mūsų atrodyti nepalankiai sau ar su mumis siejamomis įmonėms; b) organizacija neturi jokių neigiamų patirčių su mumis; c) hipersaito matomumo nauda mums kompensuoja jo nebuvimą; d) nuoroda yra bendrinės informacijos kontekste.

Šios organizacijos gali susieti su mūsų pagrindiniu puslapiu tol, kol nuoroda: a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) nereiškia nurodančios šalies ir jos produktų bei (arba) paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo iš mūsų pusės; ir c) atitinką nurodančios šalies tinklalapio kontekstą.

Jei esate viena iš aukščiau išvardytų organizacijų ir norite savo tinklalapyje patalpinti nuorodą į mūsų tinklalapį, turite apie tai informuoti, atsiųsdami el. laišką asociacijai “Leituvos skeptikų draugija” (mūsų kontaktinis el. paštas [email protected]). Nurodykite savo vardą, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją, taip pat savo tinklalapio URL, visų puslapių URL, iš kurių ketinate nukreipti į su mūsų tinklalapį, sąrašą ir mūsų svetainėje esančių URL sąrašą, į kuriuos norėtumėte nukreipti. Atsakymo gali tekti laukti 2-3 savaites.

Patvirtintos organizacijos gali nukreipti į su mūsų tinklalapį šitaip:

• Naudojant mūsų įmonės pavadinimą;
• Naudojant bet kokį kitą mūsų tinklalapio aprašymą, kuris yra prasmingas nurodančios šalies tinklalapio turinio kontekste ir kuris sutampa su mūsų asociacijos aprašymu.

Negalima naudoti asociacijos logotipo ar kitų vaizdinių kūrinių be išankstinio susitarimo.

Be išankstinio sutikimo ir raštiško leidimo jūs negalite kurti rėmelių aplink mūsų tinklalapio puslapius, kurie bet kokiu būdu pakeistų mūsų svetainės vaizdą, išvaizdą ar turinį.

Perskaitykite privatumo politiką.

Mes pasiliekame teisę prašyti pašalinti visas nuorodas ar bet kokią konkrečią nuorodą į mūsų tinklalapį. Jūs sutinkate nedelsdami pašalinti visas nuorodas į mūsų tinklalapį mums to paprašius. Mes taip pat pasiliekame teisę atsisakyti šių sąlygų ir bet kuriuo metu. Nuolat pateikdami nuorodą į mūsų svetainę, jūs sutinkate laikytis šių sąlygų.

Jei mūsų tinklalapyje rasite kokią nors nuorodą, kuri jus žeidžia dėl bet kokios priežasties, galite bet kuriuo metu susisiekti ir informuoti mus. Svarstysime užklausas pašalinti nuorodas, tačiau neprivalome to daryti ar tiesiogiai jums atsakyti.