Fb Page Cover 1702x630 (1702 X 260 Px)

Projektas “Mitas” skirtas atskleisti tam tikrus fenomenus ir mitus, supažindinti visuomenę su giliau neįsisamonintais reiškiniais. Naudojant pažangias duomenų analizės ir vizualizavimo technologijas, siekiama aiškiai atskleisti ir išaiškinti įvairius reiškinius. Projekto pagrindas – tai įvairūs mitai, stereotipai ir neįsisamoninti reiškiniai, kuriuos dažnai sukuria arba palaiko socialinės normos ir įsitikinimai. Vizualizavimas yra pagrindinis projekto elementas, leidžiantis lengviau suprasti sudėtingus reiškinius ir juos perteikti visuomenei.

#4 Kokie galimi pasaulio pabaigos scenarijai? - MITAS - Skeptikų draugija 1

#4 Kokie galimi pasaulio pabaigos scenarijai?

Daugelis religijų ir kultūrų turi savo teorijas apie pasaulio atsiradimą ir būsimą pabaigą. Kai kada – tiesiog nurodomas laikas, bet neaiškinama kaip viskas baigsis. Kokios visgi galėtų būti pasaulio pabaigos priežastys?

Skaityti »
Koks ryšys tarp priklausomybių? - Mitas - Skeptikų draugija

#1 Koks ryšys tarp priklausomybių?

Ar žmogus turi tik vieną priklausomybę vienu metu, ar iš karto kelias? Atsakymui į šį klausimą naudosimės 2018 m. atlikto suaugusiųjų gyvensenos tyrimo rezultatais. Pamatysime koks ryšys tarp alkoholio, tabako, lošimų ir narkotikų vartojimo.

Skaityti »